O nas

CENTRUM PODRÓŻY OBYWATELSKA ...

Przygodę z turystyką zaczęliśmy w roku 1996. Dotychczas w swojej ofercie posiadaliśmy m.in. pakiety kilkuset polskich i zagranicznych touroperatorów, a także bilety lotnicze, rejsy, hotele, ubezpieczenia, kolonie, wczasy krajowe, turnusy rehabilitacyjne, bilety promowe i wynajem samochodów.

Wraz ze zbliżającym się Sezonem 2020 postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o zupełnie nowy produkt.

Przedstawiamy projekt "POLSKA EGZOTYCZNA" jako doskonałą alternatywę dla tych, którzy preferują turystykę krajową, ale także jako uzupełnienie podróży zagranicznych o coś, co jest w zasięgu ręki, lecz swoją atrakcyjnością przewyższa niejedną daleką podróż.

POLSKA EGZOTYCZNA to oferta wycieczek objazdowych o złożonej tematyce dla Klientów indywidualnych oraz dla grup. To także propozycja wypoczynku w polecanych przez nas obiektach. 

Naszą destynacją jest niezwykła i magiczna "Polska Wschodnia". Zapraszamy już teraz do odwiedzenia razem z nami wyjątkowego Podlasia, a już wkrótce do naszych kierunków dołączą także Roztocze, Lubelszczyzna oraz Podkarpacie.  

Zapraszamy także firmy, które chciałby zaoferować swoim pracownikom wyjazd szkoleniowy w niebywałych okolicznościach przyrody, z dodatkiem elementów turystyki aktywnej.

Warunki, jakie uznaliśmy za priorytet, to kameralne grupy, wysoki standard obiektów noclegowych, zaakcentowanie aspektów kulinarnych regionów, a także trasy stworzone tak, by poruszać się po jak najbardziej dziewiczych obszarach. Omijamy duże aglomeracje i docieramy tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden autokar. 

Własnie taka jest nasza "POLSKA EGZOTYCZNA". ZAPRASZAMY DO ODKRYWANIA JEJ RAZEM Z NAMI :)